Zamów kontenery na odpady

Konkurencyjne ceny, zamówienie na telefon i szybka realizacja - to nasze główne atuty. Nasza oferta jest skierowana do zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców

Kontenery na odpady budowlane

Tel: 76 726 56 72

Problem z odpadami? Problem z gruzem? Aby go rozwiązać wystarczy zamówić kontener na odpady budowane w naszej firmie - GPK Głogów Sp. z o.o. Co ważne, powyższe można zrobić łatwo i szybko, bo telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod numer 76 726 56 72 i umówić się z pracownikiem na dostarczenie i odbiór kontenera na odpady. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które na przykład budują, czy remontują dom lub mieszkanie.

Czy odpady budowlane stanowią odpady komunalne? Odpady budowalne – co to jest?

Czy do jednego kontenera można wrzucać różnego rodzaju materiały? Do kontenera można wrzucać szeroko pojęte odpady budowalne, ale na pewno nie wszystko to, co zalega nam w domu w czasie remontu. Na pewno takim odpadem nie są na przykład meble, czy zużyty sprzęt elektroniczny, opony lub fragmenty zdezelowanych urządzeń. Te można oddać w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Jaka jest cena wynajmu kontenera?

Cena zależy od trzech elementów: od wielkości kontenera na odpady budowalne, jego wagi w momencie odbioru odpadów i od miejsca, gdzie ma być dostarczony. Krótko mówiąc, mniejszy kontener, mniejsza waga i mniejsza odległość od siedziby firmy, to mniejsza cena. Kontenery są różnej wielkości i każdy dopasuje na pewno wielkość do swoich potrzeb. Przy niewielkim remoncie mieszkania może wystarczyć kontener o pojemności kilku metrów sześciennych. Najlepiej zadzwonić do naszej firmy (76 726 56 72) i zapytać o szczegóły. Pracownik podpowie, jaki kontener na odpady budowlane najlepiej zamówić. Można zamówić zarówno usługę jednorazową, jak i odbywającą się cyklicznie. Ta druga opcja jest najczęściej wykorzystywana przez firmy. Bez względu na to, jaki kontener na odpady usługobiorca wybierze jednego może być pewny – trudno o lepsze ceny w regionie.

Jakie kontenery na odpady budowlane mają wymiary? Jak jest ich pojemność?

Wymiary kontenerów są powiązane z ich pojemnością. Kontenery są różnej wielkości:

  • 3,3 m3;

  • 5,5 m3;

  • 6,5 m3;

  • 7,0 m3;

  • 8,0 m3;

  • a nawet do 20 m3.

Jeśli planujemy budowę lub remont, to musimy zastanowić się, jaki kontener będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Pamiętajmy o jednym. Pojemność to nie wszystko. Ważny jest jeszcze tonaż. Cegła dziurawka, to nie to samo co beton i inny będzie ciężar wypełnionego kontenera. Jest to ważne przy transporcie. Najlepiej powyższe tematy skonsultować z pracownikiem przy zamówieniu.

Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo. Odpady należy ładować do wysokości burty!

Czy dysponujemy kontenerami hakowymi?

Kontenery hakowe to specjalny typ kontenerów. Nie wdając się w techniczne szczegóły zainteresowanym odpowiadamy: tak, takimi również dysponujemy.

Kontenery Lubin?

Jak daleko jeździmy? Jesteśmy konkurencyjni, dlatego to my jesteśmy przeważnie tam, gdzie w regionie budują lub wyburzają. Poza Głogowem, jeździmy do takich miejscowości, jak Lubin, Polkowice, Chocianów, Przemków, Grębocice, Radwanice, Jerzmanowa, Pęcław, Gaworzyce, Góra, Niechlów, Rudna, Kotla, Żukowice, Szprotawa, Nowa Sól, Szlichtyngowa, Bytom Odrzański, Kożuchów, Sława, Wschowa i wielu innych.

Nasz zakład czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00.

Czy odbieramy gruz bez kontenerów? Krótko mówiąc, nie. Nasza usługa to wywóz gruzu w kontenerze. Oczywiście chodzi też o późniejszą utylizację i zagospodarowanie odpadów wg stosownych przepisów. Posiadamy niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Nie każdy może transportować gruz. Stosowne pozwolenia i uprawnienia można znaleźć na naszej stronie, pośród innych dokumentów spółki.

Zastanów się nad wyborem odpowiedniego kontenera na gruz – są różnej wielkości.

Bez względu na to, jaki kontener wybierzesz bądź pewny jednego – nasze ceny są konkurencyjne.

Zadzwoń: 76 726 56 72

 

 

Masz pytania odnośnie wynajmu kontenera?  Napisz do nas

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x